[mc4wp_form id="1821"]

آموزش های دوره مجازی به صورت مولتی مدیا در دسترس شما قرار می‌گیرد

برای مطلع شدن از زمان فعال شدن دوره های مجازی عضو خبرنامه ایمیلی کید

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
برای ۷ تا ۷۰ سال. همه کسانی که می‌خواهند ارائه‌ی موفقی داشته باشند می‌توانند از این دوره‌ها استفاده کنند هر چند ما در طراحی دوره‌ها به دانش‌آموزان دوره متوسطه (اول و دوم) توجه بیشتری داشته‌ایم.

بسته آموزشی ارائه مکتوب

در این بسته آموزشی سعی می‌کنیم مهارت‌هایی رو یاد بگیریم که کمکمون می‌کنه تا بتونیم مسئله‌ی ذهنی‌مون رو دقیق بیان کنیم و یاد می‌گیریم برای پاسخ دادن بهش چه‌جور اطلاعات رو جمع آوری کنیم و چه‌طور راه حل و ایده خودمون رو با متنی منسجم به دیگران ارائه بدیم.

بسته آموزشی ارائه تصویری

در این بسته آموزشی سعی می‌کنیم مهارت‌هایی رو یاد بگیریم که کمکمون می‌کنه تا بتونیم درباره مسئله‌ یا سوالی اطلاعات درست را به دست بیاریم دسته بندیشون کنیم و در نهایت بتونیم محتوای خودمون را از طریق تصویر (اینفوگرافیک) روی مقوا یا کامپیوتر به برای بقیه نمایش بدیم.

بسته آموزشی ارائه کوتاه و موثر (90 ثانیهای)

در این بسته آموزشی سعی میکنیم مهارتهایی رو یاد بگیریم که کمک میکنن تا بتونیم موضوع یا ایده‌ای رو ۹۰ ثانیه‌ای برای دیگران طوری که جذاب باشه و بتونه اونا رو قانع کنه توضیح بدهیم.

بسته آموزشی ارائه ی خلاقانه

در این بسته آموزشی سعی می‌کنیم مهارت‌هایی رو یاد بگیریم که کمکمون می‌کنه تا بتونیم مسئله‌ی ذهنی‌مون رو دقیق بیان کنیم و یاد می‌گیریم برای پاسخ دادن بهش چه‌جور اطلاعات رو جمع آوری کنیم و چه‌طور راه حل و ایده خودمون رو با دیگران به اشتراک بگذاریم. نهایتا هم با مهارت‌ها و توانایی‌هایی که یاد می‌گیریم میتونیم ارائه‌ی جذابی آماده کنیم.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
برای ۷ تا ۷۰ سال. همه کسانی که می‌خواهند ارائه‌ی موفقی داشته باشند می‌توانند از این دوره‌ها استفاده کنند هر چند ما در طراحی دوره‌ها به دانش‌آموزان دوره متوسطه (اول و دوم) توجه بیشتری داشته‌ایم.

فایل‌ها را چگونه دریافت می‌کنم؟
با خرید هر کدام از بسته‌ها، به صورت هفتگی هر درس در پنل کاربری شما قابل مشاهده‌خواهد بود.
فایل‌های دریافتی شامل متن، صوت، تصویر و ویدئو خواهد بود.

برای شرکت در دوره‌ها به چه تجهیزاتی نیاز است؟
برای شرکت در دوره‌ها فقط لازم است با نشاط و با انگیزه با موبایل، کامپیوتر شخصی یا کامپیوتر مدرسه و کافی‌نت به اینترنت متصل شوید و وارد پنل کاربری خودتون بشید. اگر بهترین نتیجه رو می‌خواهید بهتره که تمرین‌هایی که تو‌ هر درس پیشنهاد می‌شه رو انجام بدین.

برای پشتیبانی و پاسخ گویی به مشکلات می‌تونید در هر ساعتی از شبانه روز ایمیل بزنید و یا در ساعات اداری ( ۸ تا ۴ بعدازظهر) با شماره دبیرخانه که در صفحه ارتباط با ما آمده است، تماس بگیرید.

آیا برای شرکت در دوره به من مدرکی داده می‌شود؟
بله. بعد از گذراندن همه دروس یک بسته به شما مدرک شرکت در آموزش مجازی داده خواهد شد.